dym

Na Początek 


Mam niecałe 15 lat. Co tu robię ? jeszcze nie wiem ale coś wymyślę. 
Na początek powiem coś o sobie 
-15 latka
-zakochana  
-z nudnym życiem 
-mam instagrama (kocham)
-mam zwierzaki pies i kot 
-czytać lubię ale wsiąść się za to jakoś nie mogę
-internet i wszystko co w nim istnieję kocham    
-lubię bawić się w zwalczaniu jakiś problemów z laptopem 
To tyle podpisywać się będę jako "Nic Niewarta" zapraszam do czytania :) 


autor: Nic Niewarta

Read more

Skąd ta nazwa ?


Life - czyli życie
Tak nazwałam to coś co nie wiem jak nazwać "gazeta internetowa" czy "blog" .
a więc wracając do tematu życia bardzo kocham swoje życie nawet wtedy gdy serce kroi mi się w pół a moja koszulka jest we łzach lubię to życie za każde chwile . Stwierdziłam to wtedy gdy często słyszałam o dzieciach w różnym wieku którzy nie ważne jak cierpią to i tak mają siłę na pokazanie uśmiechu na ich buziach czy to walka z rakiem czy też jakaś pożerająca skórę choroba. W kochaniu tego naszego krótkiego życia pomaga mi jedna myśl którą staram się jak najczęściej używać czyli "ciesz się z małych rzeczy".
oczywiście nie stało to się od tak , że powiedziałam ten tekst i od razu potrafiłam to pokazać . Do dnia dzisiejszego trudno mi ale staram się i taką małą motywację dają mi ludzie z rożnych blogów jaki i pewne vlogerkiautor: Nic Niewarta


Tak jestem dzieckiem internetu. Są wakacje a ja zamiast spotykać się z kumplami siedzę przed telefonem, laptopem i oglądam tego YT i tego INSTA i jeszcze tego FB a no zapomniała bym o SNAP każdy chyba wie o co chodzi ?... No więc wakacje brzydko mówiąc do du**. Wracając do Vlogerów i Blogerów macie tu dwie które tym optymizmem i walką podziwiam :* Julia Kobus (YT) Dreamer Emilia (Blog)


autor: Nic Niewarta

Julia Kobus


Dreameremilia


dym