Apartamenty Mokotów PArk

Mokotów, ul. Bernardyńska 3a

Apartamenty nad własnym jeziorem


W wyjątkowym miejscu Warszawy, w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego, powstało nowoczesne osiedle Apartamenty Mokotów Park. Okolice inwestycji to jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie do dziś udało się utrzymać unikatowy charakter nawiązujący do Miasta – Ogrodu. W myśl tej idei na terenie Apartamentów zaaranżowaliśmy wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców pełną zieleni i ścieżek spacerowych oraz całą gamę mieszkań z przepięknym widokiem na ogrody działkowe. Cały kompleks składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua, ulokowanych w prywatnym parku nad jeziorem.


Naturalna enklawa


Położenie w prestiżowej dzielnicy, w zielonej części Dolnego Mokotowa, sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół brytyjskiej i francuskiej, wyjątkowe miejsca spotkań oraz sąsiedztwo klubu sportowego, ekskluzywnych restauracji i centrów handlowych – sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania.Wyjątkową atrakcją inwestycji jest specjalnie zaprojektowany prywatny park, zajmujący ponad połowę terenu. Przestronne dziedzińce, wypełnione nowoczesną architekturą, tworzą odseparowaną enklawę pozwalającą mieszkańcom na odpoczynek z widokiem na własne jezioro.
Kameralnie i komfortowo


Projektując inwestycję staraliśmy się, aby bliskość natury nie była jej jedynym udogodnieniem. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewnia również wyjątkowa struktura inwestycji, dzięki której na piętrze znajduje się tylko od dwóch do czterech lokali. Zapewni to kameralność zatopionych w zieleni budynków, a mieszkańcom da niepowtarzalną intymność. Nowocześnie zaprojektowane dziedzińce, części wspólne, ścieżki spacerowe oraz place zabaw pozwolą na wypoczynek nawet najmłodszym mieszkańcom osiedla.

Wiemy też, że sport to ważny element życia każdego z nas. Dlatego też na naszym osiedlu stworzyliśmy wyjątkowy klub fitness z nowoczesną siłownią dostępną dla wszystkich mieszkańców. Wyposażony dodatkowo w sale do fitnessu i rekreacji stanowi prywatny klub spotkań, gdzie w doborowym towarzystwie mieszkańcy mogą spędzać czas wolny.Jakość przede wszystkim


Jakość to dla nas priorytet. Dlatego też nasze lokale zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Duże panoramiczne okna, drewniane tarasy i przemyślane układy zapewniają prawdziwy komfort mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców są też przestronne nowocześnie zaprojektowane hole i klatki schodowe, które zostały dodatkowo wyposażone w cichobieżne windy.
Standard wykończenia


Atrakcyjny projekt, wykończenie elewacji piaskowcem, drewnem i okładziną tytanowo-cynkową oraz otoczenie, w które wkomponowane zostały elementy małej architektury, to standardy znane już z poprzednich realizacji MARVIPOL. Wszystkie balkony zostały wykończone drewnem egzotycznym bangkiray z użyciem żwirowej płyty terazzo, idealnie komponują się z drewnianymi oknami w tym samym kolorze. Części wspólne wewnątrz budynków także dopracowaliśmy do perfekcji stosując wysokiej jakości materiały okładziny ścian, wykończenia wewnętrznej wind oraz eleganckiej szklanej balustrady z drewnianą poręczą. Apartamenty Mokotów Park to nie tylko inwestycje o wyszukanej strukturze pomieszczeń, ale również technologicznie zaawansowane obiekty, które są inteligentnymi domami ze zdalnie sterowaną klimatyzacją, automatycznym oświetleniem, chipami RFID czy innymi funkcjami dostępnymi na życzenie. Wszystko to dla naszych przyszłych mieszkańców, którym oddaliśmy do dyspozycji 416 luksusowych apartamentów o powierzchni od 36,9m² do 180,4m².

Apartamenty Mokotów Park


Mokotów, ul. Bernardyńska 13
22 536-50-44
sprzedaz-amp@marvipol.pl

www.marvipol.pl

Apartamenty Mokotów PArk

Mokotów, ul. Bernardyńska 3a