Central Park Ursynów

ul. Kłobucka 8, Warszawa

Ursynów


Na terenie ponad 10 hektarów powstaje mini miasteczko, w którym znajdzie się ponad dwa tysiące mieszkań zlokalizowanych w 23 budynkach, każdy o zróżnicowanej liczbie pięter i strukturze architektonicznej.


Poczuj rytm swojego miasta


Central Park Ursynów to miejsce dla wszystkich fanów miejskiego życia, pragnących korzystać ze wszystkich jego zalet i uroków. Inwestycja położona jest na terenie ponad 10 hektarów w tętniącym życiem sercu Ursynowa, co zapewnia doskonałą komunikację zarówno do biznesowego centrum Mokotowa i Ursynowa jak również do centrum. Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku, dzięki własnym jeziorom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu oraz zielonym dziedzińcom na terenie osiedla, każdy aktywny mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.
Miejski komfort


Unikalna architektura inwestycji, kolory i kształty budynków, sąsiedztwo klimatycznych sklepików, kawiarenek, sprawią, że osiedle Central Park Ursynów stanie się twoim azylem. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji ścieżki spacerowe, boisko do koszykówki, klub fitness, klub malucha oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.

Atrakcje inwestycji


Przestronne tereny zielone, ścieżki do joggingu, własne boisko to to tylko niektóre z udogodnień, które proponujemy naszym mieszkańcom. Poniżej prezentujemy listę wybranych atrakcji inwestycji Central Park Ursynów. W okolicy znajdziemy między innymi takie miejsca jak: Centrum Biznesowe Poleczki, Galeria Mokotów, Stacja Metra Ursynów, Zielone tereny Fortu Zbarż, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Dolina Służewiecka, Port Lotniczy Okęcie, a także liczne szkoły i przedszkola.Jakość i bezpieczeństwo


Podziemne garaże, ciche przestronne portale windowe, nowoczesne punktowe oświetlenie i interesujące detale architektoniczne to tylko niektóre z zalet osiedla. Kolejnym z atutów jest rozkład mieszkań o wysokości od 2,76 do 3 metrów.

Twoje miejsce


Każde mieszkanie będzie posiadało przestronny balkon lub taras, a mieszkania na parterze zielone ogrody. Wnętrza klatek zostaną zaprojektowane w sposób umożliwiający swobodny dostęp do wszystkich lokali i dwóch wind w obrębie każdej klatki.


Central Park Ursynów

ul. Kłobucka 8, Warszawa